Facebook, markaların müşterileriyle birebir iletişim kurmaları ve satış & pazarlama kampanyaları için ideal bir alandır. Markanızı Facebook reklamları ile ön plana çıkarmak, hem mevcut hem de potansiyel müşterileriniz için yeni bir iletişim alanı oluşturacaktır. Bu da müşteri memnuniyetine verdiğiniz değeri gösterecek ve markanıza olan ilgiyi artıracaktır.

 

 

[crum_single_image image_size="full" align="aligncenter" _id="632583" image_source="media_library" image="2150"][crum_title title="NEDEN FACEBOOK REKLAMLARI ?" align="align-center" _id="234062" type="h2"]

Artık müşteri ilişkileri yönetiminin önemli bir kanalı haline gelen Facebook aynı zamanda markalar için mevcut ve potansiyel müşterilere kolay erişim olanağı sunmaktadır. Bu sebeple Facebook reklamları yayınlayarak normal hayatta ve klasik reklam yöntemleri ile temas kuramayacağımız çok sayıda potansiyel müşteriye erişmek mümkündür. Facebook reklamları ile ürün veya hizmetinizin satışını ya da marka tanıtımınızı en iyi şekilde yapabilirsiniz.

 

 

[crum_single_image image_size="full" align="aligncenter" _id="252324" image_source="media_library" image="2186"][crum_title title="FACEBOOK REKLAM YÖNTEMLERİ" align="align-center" _id="744017" type="h3" css_custom="{`kc-css`:{}}"]

Facebook reklamları için kullandığımız tüm reklam modelleri aşağıdaki gibidir:

Gönderi öne çıkarma
Dönüşüme yönelik reklamlar
Marka bilinirliğini artıran reklamlar
İşletme yakınındaki kişilere erişmeyi sağlayan reklamlar
İnternet sitesi tıklama reklamları
Uygulama etkileşimi artırma reklamları
Mobil uygulama yükleme reklamları
Sayfa tanıtımı yapma
İnsanların mağazalarınızı ziyaret etmesini sağlayan reklamlar
Potansiyel müşteri toplama
Teklif içerek reklamlar
Video görüntülemeleri elde etme
Bir ürün kataloğunun tanıtımını yapma
Etkinlik tanıtımı ve katılım saplayıcı reklamlar
İzmir Dijital Reklam Ajansı olarak düzenlendiğimiz Facebook reklam kampanyalarında amaca göre bir veya birden fazla reklam modelini aynı anda kullanmaktayız.

[crum_title title="MERAK ETTİKLERİNİZ" align="align-center" _id="820346" type="h4"]
Facebook’ta Marka Bilinirliği Mi Hedefliyorsunuz?

Öncelikle markanızı ve Facebook sayfanızda gerçekleştirdiğiniz içerikleri yalnızca takipçileriniz değil daha geniş kitlelere makul bütçelerle tanıtmak istiyorsanız size uygun reklam modellerinden birinin Facebook erişim reklam modellerinin olduğunu söyleyebiliriz. Erişim modeli reklamını gerçekleştirirken doğru içerik ile kullanıcıların karşısına çıkmak en önemli noktalardan biridir. Facebook reklamı için gerçekleştirdiğimiz içerik metin ve görsel olarak hem dikkat çekici hem de amacını tam olarak ifade ediyor olmalı.

Facebook’ta Kullanıcılar ile Etkileşim Mi Kurmak İstiyorsunuz?

Etkileşim odaklı reklam modellerinin en büyük etkisi gönderilerimizi beğenme, paylaşma ve yorum yapmaya yönelik şekilde Facebook kullanıcılarının karşısına çıkarmasıdır. Etkileşim içeren Facebook reklam modellerini kullanarak sayfanıza yeni takipçiler edinerek kitlenizi genişletebilirsiniz. Ayrıca kampanya ve yarışma fikirlerinize binlerce yorum yapması için on binlerce kullanıcıya ulaşabilirsiniz.

Etkileşim reklamlarının bir diğer avantajı da web sitenize ziyaret trafiği oluşturmanızı sağlamasıdır. Son dönemlerde oldukça popüler olarak kullanılan ve birden fazla ürün görselinin kullanılabildiği döngü (Carousel) içerik modelleri web sitenize ziyaret çekmek için oldukça uygun reklam modelleridir.

Facebook Dönüşüm ve Piksel Reklam Modelleri Hakkında Bilginiz Var Mı?

Web siteniz ve online satış mağazanız için trafik oluşturabileceğiniz ve satışlarınıza doğrudan katkı sağlayabileceğiniz bir reklam modeli de dönüşüm sağlayacağınız reklamlardır. Facebook’un bize yakın zamanda sunduğu bir yöntem olan Facebook piksel reklamları sayesinde daha önceden ilgisini çektiğiniz kullanıcıların karşısına yeniden çıkma fırsatı bulabilirsiniz. Facebook’a entegre olan bir piksel kodunu web sitenize ekleyerek sizi ziyaret eden kullanıcıların Facebook’ta yeniden karşısına çıkarak hem marka bilinirliğinizi pekiştirip hem de satın alma kararlarında etkin rol oynayabilirsiniz.

Son olarak Facebook reklamlarıyla yeni kitlelere ulaşırken Facebook sayfanızı özgün ve düzenli içerik paylaşımıyla güncel tutmayı unutmayın. Oluşturduğunuz kitlenin ilgisini sürekli sütünüze çekmeyi bir süreklilik haline getirmelisiniz. Tüm bunlar için yeterli zaman ve donanıma sahip olmadığınızı düşünüyorsanız İzmir Dijital Reklam Ajans olarak Facebook reklam yönetimi ve organik içerik yönetimi stratejilerinizde sizin için sunduğumuz danışmanlık hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

[crum_title title="İZMİR DİJİTAL REKLAM AJANSINDAN TEKLİF İSTEYİN!" align="align-center" _id="32521" type="h5" css_custom="{`kc-css`:{`any`:{`box-style`:{`text-align|`:`center`}}}}"][crum_button label="TEKLİF İSTE" align="align-center" color="primary" size="medium" _id="105115" custom_css="{`kc-css`:{`any`:{`style`:{`color|.btn`:`#ffffff`,`background-color|.btn`:`#1e73be`}}}}" link="https://izmir-reklamajansi.com/iletisim/||"]
[crum_accordion _id="751021"][crum_accordion_tab title="Facebook Reklamları" _id="490913"]

Facebook reklamları, işletmelere potansiyel müşteri sağlamak, marka bilincini yükselterek web sitesi trafiğini arttırmak için kullanılan reklamlar arasında önemli bir yere sahiptir. Facebook, müşteri ilişkileri yönetiminin oldukça önemli bir kanalı halindedir. Facebook reklamları ile hizmet satışı, ürün ve marka tanıtımı yaparak yüksek sayıda müşteriye ulaşım sağlanmaktadır.

Çok fazla sayıda potansiyel müşteriye erişimin mümkün olduğu Facebook reklamları hizmetinden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlayan Dijital Reklam Ajansı reklamcılıkta tam donanıma sahip uzman kadrosu ile yanınızda olmaktadır.

Facebook Reklam Modelleri Hangileridir?

Facebook reklamlarında kullanılan reklam modelleri reklamın amacına göre aynı anda bir veya birden fazla olarak kullanılabilir. Ajansımız tarafından kullanılan Facebook reklam modelleri şunlardır;

 • Herhangi bir ürünün katalog tanıtımının yapılması
 • Katılım saplayıcı ve etkinlik tanıtımı ile ilgili reklamlar
 • Teklif içerik reklamları
 • İnsanların mağazalara ziyaretlerini sağlayan reklamlar
 • Sayfa tanıtım reklamları
 • İnternet sitesi tıklama reklamları
 • Marka bilinirliğini artırıcı reklamlar
 • Dönüşüme yönelik reklamlar
 • Gönderileri öne çıkarma
 • Potansiyel müşteri toplama
 • Video görüntülemeleri elde etme
 • İşletme yakınındaki kişilere erişimi sağlayan reklamlar
 • Mobil uygulama yükleme reklamları
 • Uygulama erişimi artırma reklamları

Etkileşim reklam modelleri Facebook gönderilerinin beğenilmesi, paylaşılması ve yorum yapılması şeklinde kullanıcıların karşısına çıkmaktadır. Etkileşim reklam modelleri ile takipçi sayısını arttırmak ve daha geniş kitlelere ulaşmak mümkün olmaktadır. Etkili Facebook reklamları gerçekleştirmek isteyen ve daha geniş kitlelere tanıtmak isteyen müşteriler kendilerine en uygun reklam modelini seçerek ajansımıza başvurabilirler.

Dijital Reklam Ajansı reklam modelinizi doğru içerik ile kullanıcılar ile buluşturur ve uygun bütçelerle tanıtım yapmanızı sağlar. Sosyal medya reklam modelleri arasında dilediğinizi seçerek Facebook reklam kampanyalarımızdan yararlanabilirsiniz.

Facebook Reklamları Vermenin Sağladığı Faydalar

Facebook Reklam Ajansı arayışınızda, reklam ihtiyacınıza en doğru ve kaliteli hizmeti firmamızdan alabilirsiniz. Facebook reklamları; markalaşmada, ürün ya da hizmetlerin tanıtım ve satışlarında artış olmasında önemli bir etkiye sahiptir. Facebook reklamlarının işinize sağladığı faydalar şu şekilde sıralanabilmektedir;

 • Etkinlik reklamları ile etkinliklere katılımlar fazlalaşır.
 • İnternet sitelerine yönlendirmeler yapar.
 • Sayfanızın Like sayısını artırmanızda yardımcı olur.
 • Facebook reklam videolarını oldukça fazla kişiye ulaşımını sağlayarak etkileşimini artırmada yardımcı olur.
 • Sosyal hesaplardaki paylaşımlarınızın daha fazla kişiye ulaşmasını sağlar.

Facebook Reklamlarında Profesyonel Desteğin Önemi

Facebook reklam analizi, firmanızın reklam ihtiyacı doğrultusunda yapılarak en verimli sonuçları almanız sağlanır. Facebook sayfanızı sürekli olarak güncel tutmaya özen göstererek düzenli içerik paylaşmanız, Facebook reklamlarıyla yeni kitlelere ulaşmanızı sağlayacaktır. Firmamızın sağlamış olduğu özel Facebook reklam modelleri ile hedeflediğiniz kitleye hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Firmanız sahip olduğu müşteri kitlesini genişletebilir ve firmanızı büyütebilirsiniz.

Facebook reklam hizmetlerinden profesyonel destek alarak yararlanmanız satışlarınıza doğrudan katkı sağlamanıza ve marka bilinirliğinizi pekiştirmenize yardımcı olacaktır. İzmir Dijital Reklam Ajansı olarak sunduğumuz Facebook reklam yönetimi stratejileri ve organik içerik yönetimi stratejileriniz için danışmanlık hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Firmamız uygun bir fiyat politikasına sahip olmakla birlikte en yüksek kalitede hizmet anlayışıyla çalışmalarını sürdürmektedir.

Ajansımızın sunduğu Facebook reklam ücretleri ile makul bütçeli reklam modelini seçebileceksiniz. Size uygun reklam modelini seçerek tanıtım yapmanız ve daha geniş kitlelere uygun ücretlerle ulaşmanız için ajansımızdan teklif istemeniz yeterli olacaktır. Tüm sorularınıza cevap almak için iletişim formunu doldurarak, mail yazarak veya telefon ile doğrudan arayarak bize ulaşmanız yeterli olacaktır.

 

 

 

[/crum_accordion_tab][/crum_accordion][crum_title title="Bizimle İletişime Geçin" align="align-center" _id="864346" type="h6" css_custom="{`kc-css`:{`any`:{`box-style`:{`text-align|`:`center`}}}}"]

Sorularınızı sormak veya teklif almak için iletişim formuna yazabilir, mail atabilir veya doğrudan bizi telefondan arayabilirsiniz.

[fw_form _id="572662" form_id="1726"]
tr_TRTurkish
tr_TRTurkish
Bizi Arayın
Whatsapp