Google Reklamları hizmetimiz sayesinde, Google reklamlarından maximum verim alabilmeniz için sizlere İzmir Dijital Reklam Ajansı olarak Türkiye’nin en iyi hizmetini sunuyoruz.

[crum_single_image image_size="full" align="aligncenter" _id="974232" image_source="media_library" image="1978"]

Google reklamları konusunda işletmelere oldukça verimli stratejilerimiz ve profesyonel teknik kadromuz sayesinde, sizlere en verimli reklamları oluşturmak konusunda yardımcı oluyoruz.

[crum_button label="Bize Projenizden Bahsedin" align="align-center" color="primary" size="medium" _id="69114" custom_css="{`kc-css`:{`any`:{`style`:{`color|.btn`:`#ffffff`,`background-color|.btn`:`#dd3333`}}}}"][crum_title title="NEDEN GOOGLE REKLAMLARI?" align="align-center" _id="786954" type="h3" css_custom="{`kc-css`:{}}"]
[crum_single_image image_size="full" align="aligncenter" _id="883754" image_source="media_library" image="1976"]
[crum_title title="__empty__" align="align-center" _id="710001" type="h1"]

Google, tüm dünyada en yaygın olarak kullanılan arama motorlarından biridir. Ayrıca birçok farklı özelliğe sahip olması ve entegre farklı sistemleri bünyesinde barındırması da bu arama motorunun en can alıcı özelliklerinden biridir.

Diğer arama motorları ile arasında açık ara kullanım farklı olan Google, bu özelliği sayesinde dijital reklamcılık alanı içinde mükemmel bir araç olarak karşımıza çıkıyor.

Eski adıyla Google Adwords, Yeni adıyla Google Ads olan bu dijital reklam sistemi sayesinde, hem web siteleri için reklam verebilir, hem de arama sonuçlarında gösterilmesi için reklamlar yaratabilirsiniz.

Anahtar kelime temelli çalışan bu sistemde, tıklama başına maliyetler önemlidir. Bu sayede sektörünüzle alakalı ziyaretçi çekmek istediğiniz kelimeler için çeşitli ücretler belirleyerek milyonlarca kişiye erişebilirsiniz.

[crum_title title="İZMİR GOOGLE REKLAM AJANSI" align="align-center" _id="529378" type="h3" css_custom="{`kc-css`:{}}"]

İzmir Dijital Reklam Ajansı olarak, Google reklamları konusunda işletmelere oldukça verimli stratejilerimiz ve profesyonel teknik kadromuz sayesinde, sizlere en verimli reklamları oluşturmak konusunda yardımcı oluyoruz. Özellikle son anahtar kelime trendlerini takip ediyor, hedef kitlelerine rahat bir şekilde ulaşabilmeniz için gerekli alt yapıyı kuruyor ve maximum sayıda geri dönüş alabilmeniz için mükemmel bir reklam sistemi inşa ediyoruz. Bu sayede işletmeleriniz için düşündüğünüz hedefleri, hayal olmaktan öteye taşıyor ve sizlerin büyümesine katkı sağlıyoruz.

[crum_title title="MERAK ETTİKLERİNİZ" align="align-center" _id="34961" type="h5"]
Google Reklamları İşletmenize Neler Katar?

Google reklam ajansı olarak, sizlerin talepleri doğrultusunda yaptığımız çalışmalarla birden fazla hususu ön plana çıkarmış olacağız.

Bunlardan bazıları;

  • Hedef kitlelerinize ulaşmanızı sağlamak
  • Ulaşılan hedef kitlelerden feedback almak
  • Ürün/Hizmet tanıtımı ve satışı gerçekleştirmek
  • Marka bilinirliliğini artırmak
  • Yeni Potansiyel müşteriler ve ziyaretçiler yakalamak

Olarak sayabiliriz.

Aslında Google Reklamları sayesinde sadece ziyaretçi çekmek değil, aslında birçok farklı işi bir arada yapma olanağınız vardır. Fakat bunların tamamını verimli bir şekilde yürütebilmek için uzman bir kadrodan yardım almanız gerekir.

Bu aşamada SEO Gezegeni Google reklam danışmanlığı hizmeti olarak sizlere sunduğumuz ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz. Nitelikli ekiplere sahip olmamız ve Google ile paralel bir gelişimi takip etmemiz sebebiyle, sektörünün en can alıcı noktalarını analiz edebilir, sizin için en verimli Google reklamlarını planlayabiliriz.

SEO Gezegeni İle Google Reklamlarında Maximum Başarı

SEO Gezegeni olarak, yılların verdiği tecrübe ve birikim ile, Google Reklamlarında başarı sağlamak isteyen birey veya işletmelere profesyonel bir şekilde hizmet veriyoruz.

Arkamızda bıraktığımız binlerce mutlu müşterimiz ve başarılı reklam projelerimiz sayesinde, geleceğe emin adımlarla yürüyen firmamız, ayrıca trendleri takip eden, yeni gelişmeleri analiz edip uygulayabilen ve verimli stratejik reklamlar planlayabilen dinamik bir ekibe sahiptir.

Google Reklamları ile kazanmak ve işletmelerinizi bir adım öne taşımak istiyorsanız, SEO Gezegeninin profesyonel ve kusursuz Google reklamları hizmetine başvurmalısınız.

[crum_title title="İZMİR DİJİTAL REKLAM AJANSINDAN TEKLİF İSTEYİN!" align="align-center" _id="848204" type="h6" css_custom="{`kc-css`:{`any`:{`box-style`:{`text-align|`:`center`}}}}"][crum_button label="TEKLİF İSTE" align="align-center" color="primary" size="medium" _id="929342" custom_css="{`kc-css`:{`any`:{`style`:{`color|.btn`:`#ffffff`,`background-color|.btn`:`#ffc336`}}}}" link="https://izmir-reklamajansi.com/iletisim/||"]
[crum_info_box layout="standard" title="Google Ads" media="image" _id="920898" css_custom="{`kc-css`:{`any`:{`image`:{`width|.info-box-image, .info-box-image img`:`70px`,`height|.info-box-image, .info-box-image img`:`70px`,`background|.info-box-image`:`eyJjb2xvciI6InJnYmEoMjU1LCAyNTUsIDI1NSwgMCkiLCJsaW5lYXJHcmFkaWVudCI6WyIiXSwiaW1hZ2UiOiJub25lIiwicG9zaXRpb24iOiIwJSAwJSIsInNpemUiOiJhdXRvIiwicmVwZWF0IjoicmVwZWF0IiwiYXR0YWNobWVudCI6InNjcm9sbCIsImFkdmFuY2VkIjowfQ==`}}}}" show_link="__empty__" image="1912" btn_size="__empty__"]
[crum_info_box layout="standard" title="Google Express" media="image" _id="968111" image="1914" css_custom="{`kc-css`:{`any`:{`image`:{`width|.info-box-image, .info-box-image img`:`70px`,`height|.info-box-image, .info-box-image img`:`70px`,`background|.info-box-image`:`eyJjb2xvciI6InJnYmEoMjU1LCAyNTUsIDI1NSwgMCkiLCJsaW5lYXJHcmFkaWVudCI6WyIiXSwiaW1hZ2UiOiJub25lIiwicG9zaXRpb24iOiIwJSAwJSIsInNpemUiOiJhdXRvIiwicmVwZWF0IjoicmVwZWF0IiwiYXR0YWNobWVudCI6InNjcm9sbCIsImFkdmFuY2VkIjowfQ==`}}}}" show_link="__empty__" btn_size="__empty__"]
[crum_info_box layout="standard" title="Youtube" media="image" _id="572973" image="1915" css_custom="{`kc-css`:{`any`:{`image`:{`width|.info-box-image, .info-box-image img`:`70px`,`height|.info-box-image, .info-box-image img`:`70px`,`background|.info-box-image`:`eyJjb2xvciI6InJnYmEoMjU1LCAyNTUsIDI1NSwgMCkiLCJsaW5lYXJHcmFkaWVudCI6WyIiXSwiaW1hZ2UiOiJub25lIiwicG9zaXRpb24iOiIwJSAwJSIsInNpemUiOiJhdXRvIiwicmVwZWF0IjoicmVwZWF0IiwiYXR0YWNobWVudCI6InNjcm9sbCIsImFkdmFuY2VkIjowfQ==`}}}}" show_link="__empty__" btn_size="__empty__"]
[crum_info_box layout="standard" title="Remarketing" media="image" _id="171106" css_custom="{`kc-css`:{`any`:{`image`:{`width|.info-box-image, .info-box-image img`:`70px`,`height|.info-box-image, .info-box-image img`:`70px`,`background|.info-box-image`:`eyJjb2xvciI6InJnYmEoMjU1LCAyNTUsIDI1NSwgMCkiLCJsaW5lYXJHcmFkaWVudCI6WyIiXSwiaW1hZ2UiOiJub25lIiwicG9zaXRpb24iOiIwJSAwJSIsInNpemUiOiJhdXRvIiwicmVwZWF0IjoicmVwZWF0IiwiYXR0YWNobWVudCI6InNjcm9sbCIsImFkdmFuY2VkIjowfQ==`}}}}" image="1917" show_link="__empty__" btn_size="__empty__"]
[crum_accordion _id="466285"][crum_accordion_tab title="Google Reklamları" _id="859140"]

Dünyada kullanımı en çok tercih edilen arama motoru olan Google, dijital reklamcılık alanında oldukça mükemmel bir araç olarak kullanılabilmektedir. Eski ismi Google Adwords reklamları olan Google Ads, yeni ismi ve özellikleriyle farklı seçenekler sunan bir araç olarak tercih edilmektedir. Google Ads, dijital reklam sistemi hem arama sonuçlarında hem de web siteleri için reklam verebilme olanağı sağlamaktadır.

İnternet kullanıcıları baz alınarak yapılan araştırmalar gösteriyor ki; kullanıcıların oldukça büyük ve önemli bir kısmı internet aramalarını, arama motorları aracılığıyla gerçekleştirmektedir. Yine araştırma sonucunda, bu kullanıcıların %87’si arama motoru sonuçlarının sadece ilk sayfasını incelemektedir. Bu noktada Google reklamları ile ilk sayfada olmak, firmalara rakiplerine göre büyük avantaj sağlamaktadır.

Google Reklam Türleri Nelerdir?

Google Adwords reklam türleri, Google firmasının sunmuş olduğu internet reklamcılığı programı olarak sunulmaktadır. Kullanıcıların arama motoru aracılığıyla aradığı kelimler ve sitenizin reklamı için kullandığınız anahtar kelimelerin eşlenmesi sonucu reklamınızı ilgili kitleye ulaşması sağlanmaktadır.

Google reklam türlerinden bazıları şu şekildedir;

·        Metin Reklam: Google ağında ürünlerinizi tanıtmak için kullanabileceğiniz bir reklam türüdür. Google arama sonuçları sayfalarında ve Google ağında görülebilmektedir. Google Ağı; Google siteleri, Google ile iş ortalığı olan web siteleri, cep telefonu uygulamaları gibi yerlerde reklamlarınız görüntülenebilmektedir.

·        Video Reklam: Kullanıcıların izledikleri videolar içerisinde, izlenebilecek video reklam türüdür. Bu reklam türünde izleyiciler reklamın 5. saniyesinden sonra reklamı kapatabilmektedir. Video reklam türünde içeriğe ve hedeflenen kitleye göre konumlandırma önemlidir.

·        Uygulama Reklamları: Kullanıcıların hedef uygulamayı doğrudan reklam üzerinden yüklemesine olanak tanır.

·        Telefon Araması Üreten Reklamlar: İşletmenize telefon etmeye teşvik için tasarlanmış olan Google reklam türüdür. Hedef kullanıcı reklamınızı tıkladığında, müşterinin cep telefonu otomatik olarak bir telefon araması başlatmaktadır.

·        Alışveriş Reklamları: Firma olarak sattığınız ürünler ile ilgili detaylı bilgi içeren reklam türüdür. Google Ads tarafından oluşturulan alışveriş kampanyalarından faydalanarak, çevrimiçi ve yerel olarak ürünlerinizi tanıtabilirsiniz. 

Google Adwords Reklamları İle Rakiplerinizin Önüne Geçin

Google reklamlarınız için firmamız ile çalışmaya başladığınızda, reklamlarda maliyet avantajı elde edebilirsiniz. Herhangi bir risk almanıza gerek kalmadan daha z ödeyip daha yüksek kazanç elde edebilirsiniz. Küçük bütçelerle rakiplerinizin önüne geçebilir ve işinizi büyütebilirsiniz.

Firma olarak sunduğumuz Google reklam fiyatları; reklamın türüne ve talebinizin yoğunluğuna göre değişiklik gösterecektir. Dijital Reklam Ajansı olarak sunduğumuz ücretler, hesap optimizasyonumuz sayesinde reklam bütçenizin en verimli kullanacağı şekilde teklif edilmektedir. Daha düşük maliyetler ile daha etkin ve dinamik reklamlar yapmanıza imkan sağlıyoruz. Bizimle iletişime geçerek teklif alabilir ve hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Google Reklamları İle Kazanılan Faydalar Nelerdir?

Dijital Reklam Ajansı olarak, müşterilerimizin talepleri ve hedef kitlesi doğrultusunda profesyonel çalışmalar sunuyoruz. Google reklam verme taleplerinizde, en doğru stratejinin seçilebilmesi ve reklamların firmanız adına verim sağlayabilmesi amacıyla profesyonel destek almanız önemlidir. Firma olarak sizin için yaptığımız özel çalışmalar sonucunda birden fazla faydayı aynı anda ön plana çıkarmanız mümkün olacaktır.

Dijital Reklam Ajansı olarak sunduğumuz profesyonel hizmet ve Google reklamları ile sağlayacağınız avantajlardan bazıları şu şekildedir;

·        Marka bilinirliği arttırmak

·        Hedef kitleye hızlı bir şekilde ulaşılması

·        Potansiyel müşterileri yakalamak

·        Ulaşılan hedef kitle için geri dönüş almak

Google reklam ajansı arayışınızda profesyonel ve kaliteli hizmetlerimizle yanınızdayız. Trendleri takip eden, verimli stratejik reklamlar planlayabilen ve yenilikçi ekibimiz ile kusursuz Google reklamları hizmeti sunuyoruz. Sitemizi ziyaret ederek, ihtiyacınız olan hizmet için teklif isteyebilir ya da telefon aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

 

 

 

[/crum_accordion_tab][/crum_accordion][crum_title title="Bizimle İletişime Geçin" align="align-center" _id="53978" type="h6" css_custom="{`kc-css`:{`any`:{`box-style`:{`text-align|`:`center`}}}}"]

Sorularınızı sormak veya teklif almak için iletişim formuna yazabilir, mail atabilir veya doğrudan bizi telefondan arayabilirsiniz.

[fw_form _id="5152" form_id="1726"]
tr_TRTurkish
tr_TRTurkish
Bizi Arayın
Whatsapp