[crum_title title="YANDEX DIRECT REKLAMLARI" align="align-center" _id="734847" type="h2" css_custom="{`kc-css`:{}}"]

Dünyanın en büyük 2. Arama motoru reklam sistemi olan Yandex Direct’de vereceğiniz reklamlar ile kazanmak istiyorsanız,İzmir Dijital Reklam Ajansının deneyimli ekibi ile mutlaka tanışmalısınız.

[crum_single_image image_size="full" align="aligncenter" _id="45334" image_source="media_library" image="1969"][crum_title title="NEDEN YANDEX DIRECT REKLAMLARI?" align="align-center" _id="605301" type="h3" css_custom="{`kc-css`:{}}"]

Yandex Direct, şu an için sadece arama motoru sonuçlarında yer alan Google Ads paraleli bir sistem olarak kaşımıza çıkıyor.

Google Ads’de ki gibi anahtar kelime temeline göre ilerleyen Yandex Direct, ayrıca aynı şekilde tıklama başına maliyetler belirleyerek reklamları arama motoru sonuçlarında gösterme prensibine dayalı çalışıyor.

Bir sonraki aşama olarak web sitelerinde de reklam yayınlama sisteminde geçeceği düşünülen Direct, Google Ads haricinde potansiyel müşterilere ve ziyaretçilere ulaşmak için en iyi 2. Yollardan biri.

Tam bu aşama da İzmir Dijital Reklam Ajansı olarak Yandex Direct reklamları alanında uzman kadromuzla sizlere yardımcı olmak için hazır bekliyor olacağız.

 

[crum_single_image image_size="full" align="aligncenter" _id="208736" image_source="media_library" image="1970"][crum_button label="Bize Projenizden Bahsedin" align="align-center" color="primary" size="medium" _id="529930" custom_css="{`kc-css`:{`any`:{`style`:{`color|.btn`:`#ffffff`,`background-color|.btn`:`#2286bf`}}}}"][crum_title title="YANDEX DIRECT REKLAM AJANSI" align="align-center" _id="133116" type="h4"]

İzmir Dijital Reklam Ajansı olarak yılların verdiği tecrübe ve inovasyon odaklı misyonumuzla diğer reklamcılık ve SEO alanlarında olduğu gibi, Yandex Direct reklamları konusunda da uzman ve nitelikli ekibimizle sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.Küçük, orta ve büyük işletmeler için özel olarak geliştirdiğimiz metodlarımızla Yandex Direct reklamcılık hizmeti verirken, yukarıda bazılarını sıraladığımız bu muhteşem geri dönüşlerle büyüme oranlarınızı ve satış potansiyellerinizi yükseltebilirsiniz.

[crum_title title="MERAK ETTİKLERİNİZ" align="align-center" _id="186148" type="h5"]
Yandex

Sıkça tekrarlanan analizlerin sonuncusuna göre Yandex ülkemizde 2 milyonu aşkın bir ziyaretçiye hizmet veriyor. Dolayısıyla yeni Pazar arayan ve mevcut potansiyel müşteri kitlelerini büyütmek isteyen işletmeler, Yandex Direct ile daha verimli sonuçlara imza atabilecek.

Rekabetin fazla olduğu ve arama motoru reklamcılığında tekel olan Google Ads, ve bunun yanında dünyanın en büyük arama motorlarından biri olan Yandex’in Direct’i şirketiniz ve işletmeniz için reklamcılık alanında sizlere yeni fırsatlar ve yeni hedef kitleler sağlayabilir. Fakat Google Ads’de olduğu gibi Yandex Direct’de de dijital reklamcılık kabiliyetinizin ve teknik alt yapınızın yeterli olması gerekiyor. Aksi halde yeterli verimi alamayabilir ve istediğiniz sonuçlara ulaşmakta zorluk çekebilirsiniz.

Nitelikli Ekibimiz ile Yandex Direct’de Kazanabilirsiniz

İzmir Dijital Reklam Ajansı olarak, inovasyon ve gerekli AR-GE çalışmalarına yüksek eğilim gösteriyoruz. Bu ekibimizin daha dinamik ve daha nitelikli bir şekilde faaliyet göstermesinin önünü açıyor. Ayrıca dönemin yeni gelişmelerini daima takip ederek yeni stratejiler belirleyebilme yeteneğimizle rakiplerinizin her zaman bir adım önünde yer almanız için size yardımcı oluyoruz.

Dolayısıyla verdiğimiz Yandex Direct Reklamcılığı ve diğer hizmetlerimizde olduğu gibi, her zaman müşterilerimize maximum verimi sağlamayı, taleplerini doğru ve temiz bir şekilde karşılayabilmeyi ve sonuca başarılı bir şekilde ulaştırabilmeyi hedefliyoruz. Bu misyonumuz sebebiyle, Türkiye’de en iyi SEO ve Dijital Reklam Ajansı olarak faaliyet göstermenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Yandex Direct reklamları ile pazarınız için yeni bir kapı aralamak istiyor ve mevcut şirketinizi bir adım daha öne taşıyarak kazancınıza kazanç katmak ve rakiplerinizin önüne geçmek istiyorsanız, sizler için en iyi hizmeti SEO gezegeni ailesi olarak vermeye hazırız. Çalışmalarımız sayesinde başarıya hızlı ve emin adımlarla yol alacak, kurumsal ve profesyonel bir ekiple çalışmanın keyfini yaşayacaksınız.

Uzman bir ekiple çalışma size neler kazandırır?
 • Nokta atışı hedef kitle tespiti
 • Maliyetlerin ve bütçelerin en verimlişekilde planlanması
 • Doğru anahtar kelime analizleri
 • Düşük bütçe ve maksimum verimlilik
 • Rakip analizi
 • Güçlü yanların doğru şekilde ön plana çıkarılması
 • Çekici reklamlar
 • Fiiliyata dönüşen ziyaretçiler
[crum_title title="İZMİR DİJİTAL REKLAM AJANSINDAN TEKLİF İSTEYİN!" align="align-center" _id="302942" type="h6" css_custom="{`kc-css`:{`any`:{`box-style`:{`text-align|`:`center`}}}}"][crum_button label="TEKLİF İSTE" align="align-center" color="primary" size="medium" _id="529682" custom_css="{`kc-css`:{`any`:{`style`:{`color|.btn`:`#ffffff`,`background-color|.btn`:`#de8c2f`}}}}"][crum_accordion _id="880618"][crum_accordion_tab title="Yandex Reklamları" _id="800491"]

Yandex; dünya çapında milyonlarca kişi tarafından kullanılan, Rusya merkezli bir arama motorudur. Ülkemizde 2010 yılından bu yana kullanılan Yandex, pazara agresif bir giriş yapmıştır. Televizyon başta olmak üzere birçok alanda yoğun reklam çalışmaları ile tanıtımı yapılmış ve ülkemizde kullanım oranı giderek artmıştır.

Google’dan sonra dünyada en büyük ikinci arama motoru olan Yandex için reklam vererek kazanabilirsiniz. Yandex Direct, rekabetin düşük olması sebebiyle oldukça avantajlı bir reklam mecrasıdır. Yandex reklamları ile hedef kitlenizi kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Yandex Direct, Google Ads gibi anahtar kelime temelli bir sistem olarak ilerlemektedir. Tıklama başına maliyetler belirlenir ve reklamlar arama motoru sonuçlarına göre gösterilir.

Yandex Direct Reklam Türleri ve İçerikleri

Kampanyalarınız ya da farklı hedef kitleler için farklı Yandex Direct reklam türü seçmeniz mümkündür. Reklamlarınızın erişilebilecek tüm sitelerde gösterilmesini sağlamak için doğru strateji uygulanması önemlidir. Dijital Reklam Ajansı olarak sunduğumuz kapsamlı ve profesyonel hizmetlerden faydalanarak, firmanızı doğru şekilde tanıtabilirsiniz.

Küçük, orta ve büyük işletmeler için özel olarak oluşturduğumuz metotlar sayesinde, Yandex Direct reklamlarından mükemmel geri dönüşler alabilirsiniz. Yandex reklam ajansı arayışınız için profesyonel ve kaliteli bir ekiple hizmetinizdeyiz. Yandex reklam türlerinden bazıları şu şekildedir;

 • Yandex Harita Reklamları
 • Yandex Görüntülü Arama Reklamları
 • Yandex Hava Durumu Reklamları
 • Yandex Arama Ağı Reklamları
 • Yandex Haber Servisi Reklamları

Yandex Direct Reklamları İçin Profesyonel Bir Firmayla Çalışmanın Önemi

Dijital Reklam Ajansı olarak; diğer reklamcılık ve SEO alanlarında verdiğimiz hizmetlerin yanı sıra Yandex Direct reklamları konusunda da profesyonel bir ekiple hizmet vermekteyiz. Geliştirdiğimiz özel metotlar ve dinamik ekibimizle sunduğumuz hizmetlerden faydalanarak, satış potansiyelinizi ve büyüme oranınızı yükseltebilirsiniz.

Ülkemizde 2 milyonu aşkın ziyaretçi sayısına sahip olan Yandex, rekabetin fazla olduğu ve arama motoru reklamcılığında tekel olan Google Ads’ ten sonra şirketiniz için reklamcılık alanında yeni fırsatlar ve potansiyel bir hedef kitle sağlayabilmektedir. Yandex; mevcut ve potansiyel müşteri kitlenizi büyütmek ve verimli sonuçlara ulaşabilmek için faydalı bir araç olarak tercih edilebilir. Profesyonel bir ekiple çalışarak, Yandex Direct reklamlarınızı vermenin size sağlayacağı faydalar şu şekildedir;

 • Reklam maliyetlerinin ve bütçenin en verimli şekilde hesaplanması sağlanır. Böylece bütçeniz doğru şekilde planlanarak en yüksek verime ulaşmanız sağlanır.
 • Firmanızın hedefi doğrultusunda nokta atışı hedef kitle tespiti yapılması sağlanır. Bu sayede reklam vererek ulaşmak istediğiniz doğru hedef kitlesine ulaşabilirsiniz.
 • Doğru anahtar kelime analizleri sayesinde, aranan kelimeler ile seçtiğiniz kelimelerin eşleşmesi sağlanır. Böylece arama motoru sonuçlarında siteniz ilk sayfada yer alır.
 • Rakip analizin yapılarak, rekabet ortamındaki konumunuz belirlenir. Böylece seçilecek olan reklam çalışmalarının durumu belirlenir.
 • Düşük reklam bütçeleri ile en yüksek verimliliği almanız sağlanır.
 • Firmanızın güçlü yanları, doğru bir şekilde ön plana çıkarılır.
 • Hedef kitlenin dikkati çekecek ve doğru reklamlar oluşturulması sağlanır.

Düşük Bütçelerle Maksimum Verim Alın

Dijital Reklam Ajansı olarak sunduğumuz Yandex reklam hizmetinde; kullanıcıları size ulaştıracak en uygun ve en etkili anahtar kelimeler seçilir. Yaptığımız analizler ve çalışmalar sonucunda en düşük reklam bütçesi ile en yüksek verimliliği alabilirsiniz. Yandex reklam fiyatları, firmanızın ihtiyacı olan kampanyaya göre değişiklik göstermektedir. Sitemizi ziyaret ederek, almak istediğiniz hizmet ile ilgili teklif alabilir ya da telefon aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

[/crum_accordion_tab][/crum_accordion]
[crum_title title="Bizimle İletişime Geçin" _id="233837" type="h6" css_custom="{`kc-css`:{`any`:{`box-style`:{`text-align|`:`center`}}}}" align="align-center"]

Sorularınızı sormak veya teklif almak için iletişim formuna yazabilir, mail atabilir veya doğrudan bizi telefondan arayabilirsiniz.

[fw_form _id="674872" form_id="1726"]
tr_TRTurkish
tr_TRTurkish
Bizi Arayın
Whatsapp