Linkedin Reklamları

Dünyanın en büyük sosyal mecralarından biri olan ve bünyesinde büyük ölçüde nitalikli kadroları barındıran Linkedin’de reklamlarınız sayesinde büyüyebilir, İzmir Dijital Reklam Ajansı Stratejik reklamcılık anlayışıyla başarıya ulaşabilirsiniz.

NEDEN LINKEDIN REKLAMLARI?

Linkedin tüm dünyada yayın yapan bir sosyal medya mecrasıdır. Fakat diğer sosyal medya sitelerinden farklı olarak genelde şirket ve nitelikli elemanların faaliyet gösterdiği bir yer olarak karşımıza çıkar. Bu da bu sosyal mecranın oldukça elit bir seviye de olduğunun göstergesidir. Dolayısıyla burada reklamla hitap etmek iyi bir plan ister.

İşletme ve bireysel portföylerin ve CV’lerin yer aldığı bu mecra, gerçekten nitelikli insanlara ve firmalara ulaşmak için bulunmaz bir nimettir. Bu alandaki kişilere hitap etmek için çok iyi bir reklam alanı olan linkedin, işletmelerinizin büyümesi ve başarıyı yakalayabilmesi için oldukça önemlidir.

 

İZMİR LINKEDIN REKLAM AJANSI

Linkedin reklamlarını kullanmak için iyi bir reklam ajansı ile çalışmak önemlidir. Çünkü burada faaliyet gösteren kitleler diğer sosyal medya mecralarına göre daha elit bir portföy çizer. Dolayısıyla buradan reklam verirken, belli başlı kriterleri sağlamalı ve gerçekten zemini sağlam reklamlar yayınlamasınız. Bu aşamada Linkedin reklam ajansı olarak İzmir Dijital Reklam Ajansı, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ve sizi hızlı ve pratik bir şekilde başarıya ulaştırabilir.

MERAK ETTİKLERİNİZ

Linkedin Reklamları Ve Hedef Kitleler

Linkedin reklamlarında temel olarak seçebileceğimiz 2 adet baskın hedef kitle bulunmaktadır. Bunlar büyük firmalar veya işletmeler adına açılmış hesaplar ve iş dünyasında etkin olan bireylerdir.

Dolayısıyla hem işletmelere gözükmek için hizmetiniz veya ürününüzle alakalı reklamlar verebilir, hem de bünyenize nitelikli elemanlar bulmak veya bu elemanlara farklı çözümler sunmak için Linkedin reklamlarını kullanabilirsiniz.

Burada asıl dikkat edilmesi gereken husus iyi bir hitap, iyi bir reklam içeriği ve tarih ile saat planlamasının belli stratejiler doğrultusunda yapılmasıdır. Bu şekilde bir çalışmayla Linkedin reklamlarında kalıcı başarılar elde edilebilir.

İzmir Dijital Reklam Ajansı olarak bu konuda sizlere en iyi şekilde yardımcı olabiliriz. Diğer hizmetlerimizde de olduğu gibi Linkedin reklam Ajansı olarak sizleri başarıya ve hedeflerinize kolay ve hızlı bir şekilde ulaştırmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

Linkedin Reklamlarının Avantajları

Linkedin reklamlarına başvurmak ve bu reklamlardan faydalanmak işletmeler için oldukça karlı olabilir. Çünkü düşük bütçelerle yayınlanan Linkedin reklamları, hedef kitlesi dar olmasına rağmen samimi ve bilinçli kitlelere ulaştığından dolayı geri dönüşü en yüksek olan sosyal medya mecraları arasında yer alır.

Aktif ve bilinçli bir kesime hitap eden bu sosyal alanda reklamlarınızı iyi bir şekilde planlayarak ürün veya hizmetinizin doğrudan satışına zemin hazırlayabilir, eleman ve iş gücü ihtiyacınızı kısa sürede karşılayabilir, ya da büyük işletmelerle çalışabilmek için reklam yayınlarını kullanabilirsiniz.

Bu alanda reklam sahibi olmak, büyük şirketlerle çalışabilme olanağını artıracağı gibi, işletmelerinizin ihtiyaç duyduğu nitelikli elemanların da karşılanması için kullanılabilir. Prestijli bir yer olan linkedin, işin temelinde büyüme yolunda ki firmaların ilk reklam tercihleri arasında yer almaktadır.

SEO Gezegeni dijital reklam ajansı olarak, Linkedin reklamlarınızın hedef kitle seçiminden reklam oluşturma aşamasına kadar birçok konuda siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz. Linkedin reklamları konusunda firmamıza güvenebilir ve nitelikli kadromuzun gücüne şahit olabilirsiniz

ŞİMDİ İZMİR DİJİTAL REKLAM AJANSINDAN TEKLİF İSTEYİN!
Bizimle İletişime Geçin
Sorularınızı sormak veya teklif almak için iletişim formuna yazabilir, mail atabilir veya doğrudan bizi telefondan arayabilirsiniz.
tr_TRTurkish
tr_TRTurkish
Bizi Arayın
Whatsapp