Twitter Reklamları hizmetimiz sayesinde, reklam ve geri dönüş hedeflerinize İzmir Dijital Reklam Ajansının nitelikli kadrosu sayesinde kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilir, başarıya bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

[crum_single_image image_size="full" align="aligncenter" _id="784396" image_source="media_library" image="1947"][crum_title title="NEDEN TWITTER REKLAMLARI?" align="align-center" _id="828771" type="h2"]

Twitter, dünya da çok farklı kesimlerin aktif olarak kullandığı ve bir günde birçok amaç için milyonlarca kez ziyaret edilen büyük bir sosyal mecradır. Bu alanda devlet büyüklerinden, siyasetçilere, bireysel kullanıcılardan, popüler sanatçılara, hatta firmalara kadar birçok farklı profile rastlayabilirsiniz.

[crum_button label="Bize Projenizden Bahsedin" align="align-center" color="primary" size="medium" _id="677001" link="https://izmir-reklamajansi.com/iletisim-2/||" custom_css="{`kc-css`:{`any`:{`style`:{`color|.btn`:`#ffffff`,`background-color|.btn`:`#4fb3ff`}}}}"]

twitter ads png ile ilgili görsel sonucu

[crum_title title="İZMİR TWITTER REKLAM AJANSI" align="align-center" _id="924031" type="h3"]

Twitter reklamlarından gerçek başarıyı elde edebilmek için iyi bir reklam ajansı ile çalışmanız gerekir. Bu aşama da İzmir Dijital Reklam Ajansı olarak sizlere yardımcı olabiliriz. Çünkü bizler dijital reklamcılık alanında trendleri takip eden ve bunun yanı sıra kendimize özgü stratejiler ile müşterilerimizin reklam ihtiyaçlarını karşılayan yegâne reklamcılık firmasıyız.Bu alanda sayısız referansımız sayesinde, oldukça dinamik bir çalışma prensibi benimsiyor, sizlerin taleplerini karşılamak ve başarılı bir şekilde sonuçlandırmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

[crum_title title="MERAK ETTİKLERİNİZ" align="align-center" _id="367875" type="h4"]
Twitter

Twitter’ın ne denli önemli bir sosyal mecra olduğunu kanıtlar niteliktedir. Çünkü birden fazla hedef kitle belirleme olanağına sahipsiniz. Ayrıca nokta atışı olarak hedef kitlelerinize ulaşabilir, sık sık ziyaret edilen bu alanda onlara hizmet veya ürünlerinizi pazarlayabilirsiniz.

Twitter hem reklam vermenin kolay olduğu hem de bireylere ulaşmanın çok daha garanti olduğu bir sisteme sahiptir. Bu alanda reklamlarınız ile gerçek başarıya ulaşabilmeniz kolaydır. Fakat teknik alt yapı ve dijital reklamcılık trendlerine hâkim olan bir reklam ajansı ile çalışmak, her şeyin yolunda gitmesine ve garantili bir reklam yayınına zemin hazırlayacaktır.

Twitter Reklamlarının Avantajlı Noktaları

Twitter birçok farklı alandan kitleyi aktif olarak bünyesinde barındırdığı için, iyi bir reklam mecrası olarak da görev yapmaktadır. Çünkü Twitter, bir günde milyonlarca kez ziyaret alan ve çıkma oranlarının oldukça düşük olduğu, yani kullanıcıların ortalama 30’ar dakika vakit harcadığı bir yer olarak gözlemleniyor.

Bu da reklamlarınızın belirlediğiniz hedef kitlelere ulaşma oranlarını oldukça artırıyor ve reklamlarınızın başarı oranlarına katkı sağlıyor. Burada önemli olan bir diğer husus ise geri dönüşümlerin reklam bütçesini karşılayıp karşılamadığıdır. Yine bu aşama da sizlere yardımcı olacak bir uzman gerekir.

Üstelik bütçe belirleme seçenekleri sayesinde, minimum maliyetlerle maksimum geri dönüşler alabilirsiniz. Bu aşama da İzmir Dijital Reklam Ajansı olarak Twitter reklamları için oluşturduğumuz nitelikli ekibimiz sayesinde, reklamların analiz, optimizasyon ve yayınlanma aşamalarından reklam saat ve tarihlerine kadar başarılı bir reklam yayınlanma evrelerini tamamen kontrol altında tutuyor ve sizlere nizami bir hizmet veriyoruz.

Twitter Reklamları İçin Uzman Ellere Güvenin

Twitter reklamları, dışarıdan bakıldığında her ne kadar basit bir sistemmiş gibi dursa da belli başlı teknik konulara hâkim olmayı gerektirir. Bunun yanı sıra iyi bir kampanya ve ilgi çekici sloganlarla hazırlanması şart olan bu reklamlar, aksi halde beklenen geri dönüşümleri sağlamayacaktır.

Bu aşamaların tamamı için İzmir Dijital Reklam Ajansını tercih edebilirsiniz. İzmir Dijital Reklam Ajansı tüm bu konularda uzman bir kadroya sahiptir. Özellikle Kreatif bir düşünce yapısına sahip olması sebebiyle, dünya reklam trendlerini yakından takip eder ve sizin için en iyi reklamları oluşturmak için çabalar.

Ayrıca reklamlar yayınlandıktan sonra analiz edilmesi, geri dönüşlerin takibatı ve gerekli optimizasyonların yapılarak iyileştirme çalışmalarının gerçekleştirilmesi, İzmir Dijital Reklam Ajansının sizlere işin başından sonuna kadar yardımcı olduğunun bir göstergesidir.

Bu sebeple Twitter reklamlarından gerçek bir başarı bekliyorsanız, İzmir Dijital Reklam Ajansı le tanışmalı ve Twitter reklamları hizmetinden yararlanmalısınız.

[crum_accordion _id="970006"][crum_accordion_tab title="Twitter Reklamları" _id="903440"]

Birden fazla hedef kitlenin belirlenebileceği önemli bir sosyal ağ olan Twitter aracılığı ile istenilen kitlelere kolaylıkla ulaşılabilir. Twitter reklamları ile hedeflenen kitleye ulaşmak garantisine sahip olunabilir. İnternet dünyasında oldukça aktif olan Twitter sistemini kullanarak ziyaret eden kişilerin sayıları her geçen gün artmakta ve milyonlara ulaşmaktadır.

Twitter ’in oldukça önemli bir sosyal ağ olduğunun bilinci ile hareket eden kişilerin Twitter reklam verme konusunda titiz davranmaları gerekmektedir. Dijital Reklam Ajansı, reklamların analizinde ve reklam yayınlamanın her aşamasında oluşturulan uzman ekipleri ile garantili bir şekilde reklamların yayınlanmasını sağlamaktadır.

Twitter Reklam Modelleri Nelerdir?

Twitter reklam modelleri hedef kitlelere ve firmaların taleplerine göre farklı guruplarda tercih edilebilir. Twitter reklam modelleri;

  • Promoted Trend: Kısa süreli tanıtımlar için kullanılması daha uygun olan reklam modelidir. Reklamların gündemde tutulması gereken tanıtım ve lansman dönemlerinde tercih edilerek daha fazla kitleye ulaşılması sağlanmaktadır. Bir günlük süre için satın alınan reklam modeli ile 24 saat gündemde kalma olanağınız olmaktadır.
  • Promoted Account: Kullanıcıların dikkatini çekmek ve takipçi sayılarını artırmak için tercih edilen modeldir. Bu reklam modelinde Twitter reklam maliyetleri reklama bağlı olarak artan kullanıcı sayısına göre hesaplanmaktadır. Kişilerin markalarını takip etme ihtimali yüksek olanlara gösterilen reklam ilgili kullanıcıları sizin Twitter hesabınıza yönlendirerek avantaj sağlamaktadır.
  • Promoted Tweet: Twitter hesaplarında henüz takipçisi olmayan kişilerin reklamlarını gösteren sponsorlu Twitter olarak adlandırılan reklam modelidir.
  • Twitter Video Reklamları: Twitter kullanıcılarına sponsorlu reklam olarak gösterilen videolar Twitter Amplify servisi üzerinden oluşturulmaktadır. Görsel olarak kullanıcıların dikkatini çeken videoların içerikleri Dijital Reklam Ajansı tarafından oldukça başarılı bir şekilde hazırlanmaktadır.
  • Twitter Web Site Cards: Düşük trafiği olan web sitelerinin trafiğini yükseltmek için kullanılan reklam modelidir. Etkileşimi oldukça başarılı olan web site cards trafiği düşük web siteleri için oldukça uygun olan reklam modelidir.
  • Twitter Uygulama Yükleme Reklamları: Reklam kullanıcıların haber akışında görülme ve mobil cihazlara indirme özelliğine sahiptir. Kullanıcılar isterlerse indir butonuna basarak reklamı mobil cihazlarına indirebilirler.
  • Hava Durumu Hedeflemeli Twitter Reklamları: Kullanıcıların Twitter’a bağlı oldukları yerlerdeki hava durumunu gösteren hedefli reklam modelinde kullanıcılar bulundukları bölgeler ve hava şartlarına göre reklam verebilmektedir.
  • Dil Seçenekli Reklam Hedeflemesi Modeli: Reklam severler dil hedeflemesi modeli ile çok daha fazla kitlelere reklamlarını ulaştırabilirler. Ayarlar kısmında kayıtlı olan dil dışında başka dillerde etkili olmaktadır.

Twitter Reklamlarında Profesyonel Destek Almanın Önemi

Twitter reklamları beklenen olumlu geri dönüşümün sağlanması için teknik konularda hakimiyet gerektirmektedir. Reklam kampanyalarında kullanılan sloganların ilgi çekici olması şarttır. Twitter reklam koşulları nedir ve reklam hedef kitlelere nasıl ulaşır aşamasında kişilere yardım uzmanlık gerektirmektedir.

Düşük maliyetlerle yüksek randıman almak, Dijital Reklam Ajansı nitelikli ekibi tarafından profesyonel destek ile sağlanmaktadır. Twitter reklam ajansı olarak verilen hizmetlerin etkili olması ve istenen başarı oranının sağlanması için reklamların analizinden başlayarak yayınlanma evresine kadar olan süreçte kaliteli ve üstün hizmet veriyoruz.

Twitter Reklamlarının Sağladığı Faydalar

Twitter reklamları çok geniş bir kitleye aktif olarak hitap ettiği için reklam dünyasında oldukça olumlu dönüşler alınmasını sağlamaktadır. Hedef kitleye ulaşımda etkili olan Twitter reklamlarının pazarlama ve iletişim konusunda markalara katkısı oldukça fazla olmaktadır.

Twitter reklamları sayesinde düşük maliyetlerde ürün reklamı, promosyon tanıtımı, tüketici iletişimi gibi işlemleri gerçekleştirmek mümkün olmaktadır.  Twitter reklam paylaşımları insanları markalara yakınlaştırarak olumlu geri dönüşler alınmasını sağlar.  Twitter reklam kitlesinin algıları olumlu yönde etkileyerek reklam dönüşlerinde olumlu faydalar sağlamaktadır.

 

[/crum_accordion_tab][/crum_accordion][crum_title title="İZMİR DİJİTAL REKLAM AJANSINDAN TEKLİF İSTEYİN!" align="align-center" _id="754855" type="h5" css_custom="{`kc-css`:{`any`:{`box-style`:{`text-align|`:`center`}}}}"][crum_button label="TEKLİF İSTE" align="align-center" color="primary" size="medium" _id="772977" link="https://izmir-reklamajansi.com/iletisim/||" custom_css="{`kc-css`:{`any`:{`style`:{`color|.btn`:`#ffffff`,`background-color|.btn`:`#41ad26`}}}}"][crum_title title="Bizimle İletişime Geçin" _id="745152" type="h6" css_custom="{`kc-css`:{}}" align="align-center"]
Sorularınızı sormak veya teklif almak için iletişim formuna yazabilir, mail atabilir veya doğrudan bizi telefondan arayabilirsiniz.
[fw_form _id="469736" form_id="1726"]
tr_TRTurkish
tr_TRTurkish
Bizi Arayın
Whatsapp