Dünyanın en popüler medya paylaşım platformu olan Instagram da reklam yayınlamak ve bu reklamlardan maximum verim sağlamak için İzmir Dijital Reklam Ajansının profesyonelliğinden faydalanabilirsiniz.

[crum_single_image image_size="full" align="aligncenter" _id="236896" image_source="media_library" image="1930"][crum_button label="Bize Projenizden Bahsedin" align="align-center" color="primary" size="medium" _id="350166" link="https://izmir-reklamajansi.com/iletisim-2/||" custom_css="{`kc-css`:{`any`:{`style`:{`color|.btn`:`#ffffff`,`background-color|.btn`:`#9a18ad`}}}}"][crum_title title="NEDEN INSTAGRAM REKLAMLARI?" align="align-center" _id="171315" type="h2"]

Instagram günümüzde en popüler medya paylaşım platformları arasında yer almaktadır. Özellikle Facebook bünyesine geçtikten sonra daha da değerlenen bu alan, özellikle dijital reklamcılık için çok ama çok ayrı bir yere sahiptir. Ayrıca son zamanlarda Instagram’ın kendini geliştirmesi ve bünyesine farklı özellikleri katmasıyla, dijital reklamcılık için yeni alanlar da açılmıştır.

how to create impactful (1)

[crum_title title="İZMİR INSTAGRAM REKLAM AJANSI" align="align-center" _id="517267" type="h3"]

Instagram reklam ajansı ile çalışmak, Instagram reklamlarınızın doğru ve düzgün bir şekilde planlanabilmesi ve alınacak olan verimin artırılması için oldukça önemlidir. Bu sebeple Instagram reklam çalışmaları için mutlaka bir reklam ajansı ile çalışmalısınız.Özellikle teknik al yapıya sahip olmayan ve güncel reklam trendlerini takip etmeyen bireyler, Instagram da vereceği reklamlarda büyük olasılıkla başarısız olacak ve harcadıkları bütçeleri kaybedeceklerdir. Bunun önüne geçmek için İzmir Dijital Reklam Ajansı olarak sizin yanınızdayız.  İzmir Dijital Reklam Ajansının Instagram Reklam hizmeti sizlere;Doğru bir planlama, Hedef kitle analizi, Geri dönüşümler, En Uygun reklam saatleri, Uygun sloganlar ve cezbedici reklam içerikleri, Minimum bütçe ve maximum verim çalışmaları gibi birçok avantaj sağlar. Özellikle dijital reklamcılık alanında uzman kadromuz ile sürekli yeni gelişmeleri takip ediyor, reklam trendlerini keşfederek siz değerli müşterilerimize verdiğimiz hizmetlerde uyguluyoruz. Hizmetlerimizde müşterilerimizin memnuniyetini gözetiyor, taleplerinize en iyi şekilde karşılık verebilmek için var gücümüzle çalışıyoruz.

[crum_title title="MERAK ETTİKLERİNİZ" align="align-center" _id="154064" type="h4"]
Neden Instagram reklamları dijital reklamcılık için bu kadar önemlidir?
Bunun birden çok sebebi vardır, fakat bunların başında tüm dünyadan milyonlarca kullanıcıya hitap etmesi ve bu uygulamada geçirilen zamanın oldukça yüksek olması yatmaktadır. Dolayısıyla Instagram hedef kitlelere rahat ve verimli bir şekilde ulaşabilmek için oldukça elverişli bir sosyal mecradır. Bunun yanı sıra canlı yayından, video ve resim paylaşmaya kadar bir çok farklı özelliğe sahip olan bu mecra, reklamlar için de oldukça esnek ve işlevsel sistemleri bünyesinde barındırmaktadır.
Instagram reklamlarını işletmeler bazında değerli kılan bir diğer etmen ise, Facebook ile entegre bir şekilde çalışabilmesi söylenebilir. Facebook’da yayınladığınız reklamları ayrıyeten Instagram için de paylaşabilirsiniz.
Hem bütçelerin oldukça düşük olarak belirlenebilmesi, hem de hedef kitleler için nokta atışı yapabilme olanağına sahip olması, bu mecranın dijital reklamcılık alanında öne çıkmasına sebep olan etmenler arasında yer alır.
Fakat her şeyden önce teknik alt yapıya sahip olmak ve dijital reklam stratejilerini bilmek bu reklamlardan verim elde edebilmek için oldukça önemlidir. Bu aşama da SEO Gezegeni olarak sizlere yardımcı olmaktan gurur duyarız.
İzmir Dijital Reklam Ajansı İle Instagram Reklamlarında Maximum Verim
İzmir Dijital Reklam Ajansı olarak inovatif çalışmalara önem veren bir firmayız. Bu sebeple evrilen dijital reklam olgularını takip ediyor ve sizlere sunduğumuz hizmetlerimizde bunları uygulayarak sizlere daha faydalı olmaya çalışıyoruz.
Özellikle Ar-Ge çalışmalarına önem veriyor, kadromuzu dijital reklamcılık alanında ki yenilikler konusunda bilgilendiriyor ve verimli çalışmalar çıkarabilmek için çağın ötesinde yeni stratejiler uyguluyoruz.
Diğer hizmetlerimizde de olduğu gibi Instagram Reklamlarında bizimle kazanmak oldukça kolay. Küçük, orta ve büyük ölçekli işletmeler dahil olmak üzere bir çok farklı sektörden firma ve web sitesine hizmet verip büyük işler başarmış bir firma olarak, sizlerin de Instagram Reklamlarında kazanmanızı ve öne çıkmanızı sağlayabilir, büyüme hedeflerine ortak olabiliriz.
[crum_accordion _id="811207"][crum_accordion_tab title="Instagram Reklamları" _id="543246"]

Günümüzde her gün 400 milyondan fazla kişi Instagram kullanmaktadır. Yapılan araştırmalara göre Instagram kullanıcılarının yaklaşık %60’ı, kullanımları sırasında yeni ürünler keşfettiklerini belirtmiştir. Instagram kullanıcılarının en az %70’i en azından bir adet işletmenin hesabını takip etmektedir. Bunun yanı sıra dünya genelinde mobil cihazlarla geçirilen her 5 dakikadan en az 1 dakikası Facebook ya da Instagram ’da geçirilmektedir. Bu noktada Instagram reklamları, işletmesini büyütmek isteyen, ürün ve hizmetlerini daha geniş kitlelere ulaştırmak isteyen kişiler için büyük önem kazanmaktadır.

Instagram reklam fiyatları hangi reklam modelini seçeceğinize göre değişmekle birlikte uygun fiyatlarla büyük kitlelere ulaşmanıza olanak sağlamaktadır. Instagram Reklam Ajansı arayışınıza profesyonel hizmetleri ile alternatif çözümler sunan firmamız, doğru bir Instagram reklam stratejisi ile hedeflediğiniz kitleye hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktadır.

Instagram Reklamlarının Hedef Kitle Belirleme Konusunda Sunduğu Faydalar

Instagram reklam verme ve doğru hedef kitleye ulaşma konusunda faydalı bir mecra olarak bilinmektedir. Instagram, Facebook ile aynı güçte reklam araçları kullanan bir sosyal medya platformu olarak kampanyalar, yayın ve takip konusunda oldukça avantajlı seçenekler sunmaktadır. Instagram hedef kitle belirleme konusunda oldukça geniş seçeneklere sahip bir platformdur ve buna paralel olarak nokta atışı hedef kitleye ulaşmak mümkün olur.

·        Hassas hedefleme seçeneklerini kullanabilirsiniz. Bu sayede erişmek istediğiniz hedef kitleye doğrudan ulaşmanız mümkün olur.

·        İnsanları bölge, şehir ya da ülke gibi belirli konumlara göre hedefleyebilirsiniz.

·        Yaş, dil, cinsiyet gibi demografik bilgilere göre hedef kitlenizi daraltabilir ve dilediğiniz hedef kitlesine daha rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz.

·        İnsanların kullandıkları uygulamalar ya da tıkladıkları reklamlara göre ilgi alanlarını belirleyebilirsiniz. Bu sayede ürün ya da hizmetiniz ile ilgilenebilecek potansiyel müşterilere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

·        Tanıdığınız müşterilerinize telefon numarası ya da e-posta adresleri üzerinden ulaşabilir ya da reklam yayınlayabilirsiniz. Bu sayede özel hedef kitlesi oluşturabilirsiniz.

Instagram Reklam Türleri Hangileridir?

Instagram reklam türleri; hedeflediğiniz kitleye, reklam sonucunda almak istediğiniz faydaya ve elde etmek istediğiniz sonuçlara göre farklılık göstermektedir. Dijital Reklam Ajansı olarak en doğru Instagram reklam stratejisini, talebinize özel olarak oluşturuyoruz. Instagram reklam türleri şu şekildedir;

·        Fotoğraf Reklamları: Basit, sade ve etkili bir görsel reklam seçeneğidir. Bu reklam seçeneğinde oluşturulan etkili görsellerle, hedef kitleye hızlı bir şekilde ulaşılması sağlamaktadır.

·        Video Reklamları: Fotoğraf reklamlarında oluşturulan görsel kaliteye ses ve hareket gücü eklenebilen reklam türüdür. 60 saniyeye kadar olan videoları yatay ya da kare formatta paylaşarak, hedef kitleye ulaşılması sağlanır.

·        Hikâye Reklamları: Dünya genelinde 150 milyonu aşkın kullanıcı, hikayeler uygulamasını kullanmaktadır. Bu noktada Instagram Stories ’de reklam içeriklerinizi kullanarak, büyük bir müşteri kitlesine ulaşabilirsiniz.

·        Dönen Reklamlar: Kullanıcıların tek bir reklamda daha fazla fotoğraf ve video görebileceği reklam türüdür.

Instagram Reklamlarında Profesyonel Desteğin Önemi

Dijital Reklam Ajansı olarak sunduğumuz hizmetlerle, doğru Instagram reklamları verebilir ve hedef kitlenize hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Instagram reklam modelleri, işletmenizin almak istediği faydalara ve hedef kitleye daha hızlı ulaşılabilmesi adına doğru olarak seçilmelidir. Özellikle dijital reklamcılık alanında uzman olan ekibimiz, yenilikleri sürekli takip ediyor ve işletmenizin dijital reklamcılık araçlarından en yüksek verimi alabilmesi için özel çözümler sunuyor. Dijital Reklam Ajansı olarak sunduğumuz hizmetler sonucunda;

·        Doğru bir planlama,

·        Hedef kitle analizi,

·        Hızlı geri dönüşler,

·        En uygun reklam saatleri,

·        En etkili sloganlar,

·        İlgi çekici reklam içerikleri alabilirsiniz.

En uygun bütçe ile en yüksek verimi alabileceğiniz Instagram reklam hizmetimiz için bize sitemiz üzerinden ya da telefon aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

 

 

[/crum_accordion_tab][/crum_accordion][crum_title title="İZMİR DİJİTAL REKLAM AJANSINDAN TEKLİF İSTEYİN!" align="align-center" _id="342768" type="h5" css_custom="{`kc-css`:{`any`:{`box-style`:{`text-align|`:`center`}}}}"][crum_button label="TEKLİF İSTE" align="align-center" color="primary" size="medium" _id="506572" link="https://izmir-reklamajansi.com/iletisim/||" custom_css="{`kc-css`:{`any`:{`style`:{`color|.btn`:`#ffffff`,`background-color|.btn`:`#ff2684`}}}}"][crum_title title="Bizimle İletişime Geçin" align="align-center" _id="833325" type="h6" css_custom="{`kc-css`:{}}"]
Sorularınızı sormak veya teklif almak için iletişim formuna yazabilir, mail atabilir veya doğrudan bizi telefondan arayabilirsiniz.
[fw_form _id="318807" form_id="1726"]
tr_TRTurkish
tr_TRTurkish
Bizi Arayın
Whatsapp